خانه » اخبار و اطلاعیه ها » مسابقه کتابخوانی در مدارس استان قم

مسابقه کتابخوانی در مدارس استان قم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان ناصرحمزه ای معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان قم درجلسه حجاب وعفاف که درمحل اداره کل آموزش وپرورش برگزارشدگفت: بنا به خواسته عمومی مذاکراتی با کارشناسان دینی اجتماعی حوزه های علمیه و موسسات فرهنگی استان صورت گرفت تا جلسات گفتمانی و آموزشی برای دانش آموزان و فرهنگیان محترم برگزار گردد.

وی افزود:  با عنایت به ضرورت ترویج حجاب اسلامی در سطح مدارس  با هدف حفظ سلامت جامعه و استحکام  نهاد خانواده به زودی  دوره های آموزش تکمیلی ضمن خدمت برای مربیان پرورشی با هدف آموزش و ترویج حجاب و عفاف ،  در مدارس برگزار می شود.

حمزه ای با توجه به نگرش های گوناگون در مورد حجاب و عفاف در جوامع مختلف گفت : لازم است به جهت آشنایی دانش آموزان با آموزه های دینی و نقش حجاب در ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه  و استحکام بیشتر خانواده ها  برنامه هایی تعریف و اقدام شود.

وی ضمن یاد آوری سادگی و ایجاد یکدستی در پوشش دختران در سطح جامعه و مدارس تاکید کرد: در حال حاضر فعالیت فرهنگی، برگزاری مسابقه کتابخوانی، جلسات پرسش و پاسخ، تشکیل نمایشگاه و مد لباس اسلامی در مدارس با موضوع حجاب و عفاف برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است  که در بهمن ماه سال جاری انجام خواهد شد .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل افزود: بعد از اتمام برنامه های فرهنگی، جشنواره دانش آموزان خوش حجاب در سطح استان برگزار و تعداد 500 نفر از دانش آموزان و همکاران فعال در عرصه حجاب تجلیل و تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره مدیر سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme
x

شاید بپسندید

اطلاع‌نگاشت|سال جهش تولید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1399، سال جدید را سال « جهش تولید » نام‌گذاری کردند.