خانه » اخبار و اطلاعیه ها » ایجاد نمایشگاه نوشت افزار ایرانی و اسلامی در سمنان
ایرانی و اسلامی
ایرانی و اسلامی

ایجاد نمایشگاه نوشت افزار ایرانی و اسلامی در سمنان

مهدی جمال مدیرکل کانون پرورش فکری سمنان از برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی و اسلامی در دهه‌ی دوم شهریورماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به شعار سال مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، این نمایشگاه با هدف تقویت تولید داخلی دایر می‌شود تا اقتصاد مقاومتی به صورت عملیاتی محقق شود.

وی در ادامه، نوشت‌افزارهای ایرانی و اسلامی را وسیله‌ای برای انتقال فرهنگ به کودکان و نوجوانان برشمرد و اظهار داشت: تولیدات داخلی در بخش نوشت‌افزار برای کاهش وابستگی به نوشت‌افزار خارجی باید با کیفیت بالا تولید شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان همچنین تصریح کرد: نمایشگاه نوشت افزار ایرانی و اسلامی، 10 تا 25 شهریورماه در دو نوبت صبح و عصر در فرهنگ‌سرای کومش سمنان میزبان علاقه‌مندان به خرید محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

جمال تصریح کرد: در این نمایشگاه، حدود 50 بازی‌ و سرگرمی و بیش از200 نوع نوشت‌افزار که همگی به منظور تأمین نیاز خانواده‌ها و در دسترس قرار دادن محصولات متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی طراحی و تولید شده‌اند با 10 تا 15 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme
x

شاید بپسندید

اطلاع‌نگاشت|سال جهش تولید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1399، سال جدید را سال « جهش تولید » نام‌گذاری کردند.